DREVNÁ ŠTIEPKA | ZBER | LISOVANIE | MIAGANIE | KONZERVÁCIA | DOPRAVA | DOPLNKOVÉ SLUŽBY

 

 

 

 

Výroba drevnej štiepky na energetické účely,
pre obce,
poľnohospodárstvo apod.

Po tohtoročnej januárovej plynovej kríze je nástojčivejšia otázka využívania iných alternatívnych palív na vykurovanie domácností v obciach a mestách. Jednou z alternatív je aj použite drevnej štiepky ako paliva v obecných a mestských kotolňach a kotolňach poľnohospodárskych prípadne iných podnikov.
Naša spoločnosť vyrába drevnú štiepku štiepkovačom fínskej výroby FARMI CH 260. Dvojitý rotorový kotúč s rôznym príslušenstvom a možnosťou nastaviť veľkosť sekanej štiepky, aby bolo možné vyrábať správnu veľkosť a kvalitu pre mnoho možností použitia – pre energiu, k zakrytiu záhradných záhonov, alebo ku kompostovaniu. Najlepšia a najhomogennejšia kvalita štiepky sa dosahuje pri vysokej rýchlosti rotoru – 1000 l/min. Štiepkovač je agregovaný s traktorom NEW HOLLAND TS 125A.
FARMI - Štiepkovač CH 260 je s dvomi nastaviteľnými nožmi a s dvojkotúčovým rotačným diskom jeden z najvýkonnejších štiepkovačov v triede do 260 mm. Štiepkovač je určený na drvenie drevnej hmoty na štiepky veľkosti 7 až 25 mm za účelom ekologickej likvidácie konárov a silnejších častí stromov do priemeru 260 mm. Štiepkovač je vybavený senzorom NO-STRESS, ktorý zabezpečuje zastavenie podávacích valcov v prípade preťaženia.

     Novinky
 


 

Výroba a predaj drevnej štiepky
..................................

  Zber senáži a silážnych kukuríc novou výkonnou rezačkou New Holland FR 9060 vhodnou aj pre potreby bioplynových staníc
...................................
 

Sejba sejačkou Vaderstadt RD 300
..................................

  Orba otočným      pluhom  Pottinger Servo 65 plus
..................................
 

Rozšírená rad biologických a chemických prípravkov na konzerváciu
..................................